Уход за лицом 30 лет. Лучший уход за кожей лица летом. Уход за лицом летом. Йога занятия для начинающих. Быстрые занятия йогой для начинающих видео. Занятия йогой дома. Как сделать макияж. Скажите как сделать макияж глаз дома. Как правильно сделать макияж. Диеты для похудения отзывы. Полезная гречневая диета для похудения. Лучшие диеты для похудения. Эффективные диеты для быстрого похудения. самая быстрая диета для похудения дома. Хорошая диета для быстрого похудения. Хронический гастрит лечение. Быстрое лечение гастрита желудка. Схема лечения гастрита. Имбирный чай для похудения. Полезное имбирное похудение отзывы. Имбирный напиток для похудения рецепт. Домашние упражнения для похудения живота. Большой комплекс упражнений для живота похудения. Упражнения для похудения живота быстро.

Головне меню

Новини
Візитка
Про нас
Історія закладу
Педагогічний колектив
Контакти
Місто майстрів
Народний фольклорний ансамбль «Вишиванка»
Народна образотворча студія «Палітра»
Вокальна студія «Соловейки»
Гурток «М’яка іграшка»
Гурток «Петриківський розпис»
Керамічна майстерня
Дизайн-студія «Колорит»
Гурток «Чарівниця»
Гурток «Фітодизайн»
Гурток «Писанкарство»
Гурток «Художня вишивка»
Гурток «Квілінг»
Літературна студія «Дивослово»
Театр мод «Зоряночка»
Хореографічний ансамбль «Весняночка»
Відеостудія «Креатив»
Технічна творчість
Початкове технічне моделювання
Макетування і технічний дизайн
Гурток «Гармонія»
Гурток «Цікава англійська»
Туристи-краєзнавці
Спортивне орієнтування
Техніка пішохідного туризма
Школа раннього розвитку «Дошкільник»
Драматичний театр «Колаж»
Розклад гуртків
Методична скарбничка
Заняття гуртків, творчих об'єднань
Планування роботи
Методичні рекомендації
Умови конкурсів
Національно-патріотичне виховання
Ми навчаємось і творимо
Інформаційна прозорість
Статут
Фінансова звітність
Бюджетні надходження
Позабюджетні надходження
Нормативно-правове регулювання
Проектна потужність
Вакансії
Матеріально-технічне забезпечення
Річний звіт керівника

Історія козацької шаблі

 9Саме таку назву мала спільна робота вихованців відео студії «Креатив» Комунального закладу Таращанської районної ради «Таращанський районний центр творчості дітей та юнацтва «Веселка» (керівник студії М. Керпатенко) та пошукової групи «Іскринка» Кирданівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Таращанської районної ради (керівник групи О. Баляс), що була представлена для участі в щорічній обласній історико-краєзнавчої експедиції учнівської молоді «Київщина козацька». Метою експедиції є патріотичне виховання учнівської молоді на засадах козацько-лицарських традицій, формування шанобливого ставлення до історії рідного краю та до Дня Українського козацтва.

В своїй роботі юні пошуковці досліджували прізвище «Вовченко», поширене на Таращанщині та дізналися про його походження; вивчали життєвий шлях уроженця с. Кирдани Вовченка Івана Антоновича, генерал-майора танкових військ; опрацьовували книгу «Танкісти», автором якої є Вовченко І. А.; досліджували родовідну лінію Івана Вовченка.

Ця напружена дослідницька діяльність була достойно відзначена при підсумках обласної експедиції «Київщина козацька». Робота «Історія козацької шаблі. Родовід Івана Вовченка», представлена в номінації «Генеалогія козацько-старшинських родів Київщини», зайняла 1 місце і була визнана найцікавішою.

 2

КорисніПосилання: